1926/​1613

Schatz Royal

Skibsur og barometer af messing montert på plade af træ. 20. årh. Diam. 14. H. 20. B. 39.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion.

Varia, 27. juni 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag