12003/118
Empire kommode af mahogni med tre skuffer, flankeret af kvartsøjler med kapitæler og base af messing. 19. årh. H. 82. B. 60. D. 114.
Almindelig brugsslitage. Det manglende nøglehulsbeslag på foto medfølger.
Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020
Vurdering
Hammerslag