12003/​118

Empire kommode af mahogni med tre skuffer, flankeret af kvartsøjler med kapitæler og base af messing. 19. årh. H. 82. B. 60. D. 114.

Almindelig brugsslitage. Det manglende nøglehulsbeslag på foto medfølger.

Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK