2043/113
Stor dansk barok kommode af grøn og gråmalet træ. Delvis 18. årh. H. 83. B. 91. D. 52.
Senere bemalet. Restaureret. Nøgle medfølger. Patina.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud