2440/2043
Seamaster Cosmic 2000 af stål. Mekanisk værk med automatisk optræk, dag- og datovisning. Sort rem med C-spænde af stål. Ø 39 mm. 1970'erne.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Krakeleringer på skiven.
Vurdering
12 bud
1163163 | ||
913453 (Autobud) | ||
1163163 | ||
913453 (Autobud) | ||
1163163 | ||
913453 | ||
1163163 | ||
1052917 | ||
1163163 | ||
1101819 | ||
1163163 | ||
1060895 |