2420/83
Klassisk figur efter antik 'The Townley Diskobolos', malet kunststen. 20. årh.s begyndelse. H. 170.
Brugsslitage. En finger knækket.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024
Vurdering
Hammerslag