2116/334
Et par havevaser af patineret kunststen, støbt med figursceneri i form af musikere og dansere. 20. årh. H. 56. Diam. 39.5. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud