1909/​9015

Orientalsk tæppe i Persisk Ziegler design. Ubrugt/Aldrig anvendt. 21. årh. 419×302.(10254)

Dette emne handles i fuldmoms

Beverly Hills tæppe-ophørssalg, 25. februar 2019

Vur­dering

12.000 DKK

Hammerslag

8.000 DKK

8.000 DKK
7.500 DKK