2437/1183
Kamebroche/vedhæng af 14 kt. guld prydet med udskåret kame. Vægt ca. 16,5 g. B. 3,8 cm. L. inkl. øsken 5,7 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
1096359 (Autobud) | ||
923375 | ||
1096359 |