1733/​504

Ole Ahlberg (f. København 1949)

Tintin komposition, pastiche over Gustav Klimt. Sign. Ole Ahlberg 01. Olie på lærred. 41×35.

Moderne kunst og design, 15. august 2017

Vur­dering

25.000–30.000 DKK

Hammerslag

50.000 DKK

22 bud

50.000 DKK
48.000 DKK
46.000 DKK
(Autobud) 44.000 DKK
42.000 DKK
40.000 DKK
38.000 DKK
36.000 DKK
34.000 DKK
(Autobud) 32.000 DKK
32.000 DKK
(Autobud) 30.000 DKK
29.000 DKK
(Autobud) 28.000 DKK
27.000 DKK
(Autobud) 26.000 DKK
25.000 DKK
(Autobud) 24.000 DKK
23.000 DKK
22.000 DKK
21.000 DKK
20.000 DKK