2139/​509

Anders Moseholm (f. 1959)

“The Bridge”, 2010. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 150×200.

Original stand.

Moderne kunst og design, 28. september 2021

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag

40.000 DKK

21 bud

40.000 DKK
38.000 DKK
(Autobud) 36.000 DKK
36.000 DKK
34.000 DKK
32.000 DKK
(Autobud) 30.000 DKK
29.000 DKK
28.000 DKK
27.000 DKK
(Autobud) 26.000 DKK
25.000 DKK
24.000 DKK
(Autobud) 23.000 DKK
22.000 DKK
21.000 DKK
(Autobud) 20.000 DKK
19.500 DKK
(Autobud) 18.000 DKK
17.500 DKK
17.000 DKK