2413/846
Dansk snedkermester
Skrivebord af nøddetræ. Front med tre skuffer. Fromgivet 1960érne. H. 74. L. 156. B. 80.
Nøgle medfølger ikke.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Auktion
Moderne kunst og design, 26. marts 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|