2427/43
Olga Alexandrovna (f. Peterhof 1882, d. Toronto 1960, storfyrstinde af Rusland)
Opstilling med blomster i en solrig vindueskarm. Sign. Olga 1 juni 1948. Olie på malepap. 28×36.
Minimal afskalning. Behov for let overfladerensning.
Vurdering
Hammerslag
22 bud
1160651 (Autobud) | ||
855912 | ||
1160651 (Autobud) | ||
800515 | ||
1160651 | ||
824616 | ||
800515 | ||
824616 | ||
855912 (Autobud) | ||
824616 | ||
855912 (Autobud) | ||
824616 | ||
855912 (Autobud) | ||
1159730 | ||
855912 (Autobud) | ||
1159730 | ||
855912 (Autobud) | ||
1159730 | ||
855912 | ||
843920 | ||
824616 | ||
843920 |