2008/565
Bertil Berg (f. 1935)
En samling af 14 kompositioner. Alle sign. og nummererede. Litografier i farver. Bladstørrelse fra 52×63 til 55×75. (14)
Enkelte håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud