Joseph Noiret (f. Bruxelles 1927, d. sst. 2012)
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988)
“Histoires naturelles de la Crevêche: Lithographies de Mogens Balle”, 1965. Sign. Joseph Noiret med dedikation til CO Hultén, 111/260. Udgivet af Bruxelles, Acoustic' Phantomas Museum. Tre litografier af Mogens Balle, tryksign. 25×19.
Almindelig slidtage og brugsmærker. Mindre folder. Papiret er let gulnet.