2124/165
Kaffeservice af sterlingsølv bestående af kaffekande, sukkerskål og flødekande. Axel Salomon, 20. årh. Vægt 1201 g. H. 9–21 cm. (3)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag