2034/164
Ubekendt maler, 19. årh.
Jagtstilleben med fuglevildt. Usigneret. Olie på lærred monteret på plade. 35×27,5.
Mindre krakeleringer og retoucheringer/reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud