Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945)
“To (Jordbær)”. Sign. monogram 2019 samt på bagsiden Niels E. Skovballe, 04.08.2019. Olie på plade. 16×20.
Udstillet: I Kunstens Bjørnetjeneste, Johannes Larsen Museet, februar - maj 2020.
Moderne kunst og design, 8. december 2020
21 bud