2432/271
Par stager af sølv. Hejl & Co. Barok form. 20. årh. Udfyldte. H. 19,5 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag