2346/376
Ubekendt maler, 19. årh.
Roser i en karm. Sign. S.H. Olie på lærred. 14×28.
Mindre krakeleringer. Lærred bør strammes op.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. november 2023
Vurdering
Hammerslag