2132/782
Marcel Wanders (f. Boxtel 1963)
“Troy”. Kontorstol med drejestel af forkromet stål, betrukket med blåt skind. Udført hos Magis.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|