2014/676
Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)
“Tvillingerne I & II”. Begge sign. Lis Zwick 1992 og nummereret. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 72×53. (2)
Original stand.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag