1921/155
Orientalsk tæppe i Indisk Agra design. 21. årh. 407×292.(2846)
Beverly Hills tæppe ophørssalg (dette er del af en løbende afvikling af en større mængde tæpper fra et tæppefirma i Beverly Hills, Los Angeles). Tæpperne udbydes til priser under engrosprisniveau.
Dette emne handles i fuldmoms
Plettet.
Ældre malerier og møbler, 20. maj 2019
Vurdering
Hammerslag