313/​11

Smykkesamling bestående af halskæde af 14 kt. guld og hvidguld af hjerter, vedhæng i form af HF hue af 8 kt. guld samt et par ørestikker i form af kaniner prydet med facetslebne smykkesten. Kæde af forgyldt sølv medfølger. L. ca. 42 og 38 cm. (5)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Tvangssalg, 23. marts 2015

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

1.150 DKK

1.150 DKK
1.100 DKK
(Autobud) 1.050 DKK
1.050 DKK
900 DKK
(Autobud) 850 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK