2313/271
Humidor af spejlfineret rodtræ med beslag af messing, ruminddelt indre med bakke, medfølgende cigarklipper. Davidoff, Schweiz. 20. årh. H. 14. L. 38. B. 24.
Fremstår med lettere alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. marts 2023
Vurdering
Hammerslag
38 bud