2109/​561

Kurt Trampedach (f. Hillerød 1943, d. Sare, Frankrig 2013)

“Blade fra min dagbog I-III”. 1976–1977. Alle sign. Kurt Trampedach, Prøvetryk IX/X. Komplet mappe. Litografier. Bladstørrelser 40×54. Uindrammet. (3)

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

2.500 kr.

Hammerslag

2.000 kr.

15 bud

(Autobud) 2.000 kr.
2.000 kr.
(Autobud) 1.950 kr.
1.900 kr.
(Autobud) 1.850 kr.
1.800 kr.
(Autobud) 1.750 kr.
1.700 kr.
(Autobud) 1.650 kr.
1.600 kr.
1.550 kr.
(Autobud) 1.500 kr.
1.450 kr.
1.300 kr.
1.250 kr.