2021/38
Fransk vitrineskab af rosentræ og mørkbejdset træ, rigt prydet med bronze monteringer. Louis XVI stil. 20. årh.s begyndelse. H. 152. B. 57. D. 35.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. maj 2020
Vurdering
Hammerslag