2436/262
Samling juleskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. A. Michelsen. (24)
Bestående af: 1962, 2×1963, 1964–1967, 2×1968, 2×1969 1970–1971, 2×1972, 1975–1979 2×1991
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag
19 bud