1948/135
Merskumspibe, hoved udskåret i form af baretklædt herre, mundstykke af rav, bånd af sølv, stemplet Birmingham 1896. L. 21 cm. I tilhørende etui af læder.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019
Vurdering
Hammerslag
10 bud