2119/626
“Marisa Bellisario, Donna & Topmanager”. Sign. Ulla Kampmann. Akvarel og gouache på papir. Bladstørrelse 43×33.
Undersøgt i ramme. Folder og tape i nedre venstre hjørne.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag