2131/943
Norsk design
Pendel med skærm af opalglas dekoreret med sort stregmønster og skærmholder af messing. Udført og mærket hos T. Røste & Co. H. 41.
Stand
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
10 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||