Arne Haugen Sørensen (f. København 1932)
To kompositioner. Begge sign. A. Haugen Sørensen 77, 100/150 og 76/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×53. Uindrammet. (2)
Papiret er gulnet. Enkelte fugtpletter.