Foto endnu ikke klar
891/​1567

Ingálvur av Reyni (f. Tórshavn 1920, d. s.st. 2005)

Landskab, Færøerne. Sign. I av Reyni 64. Olie på lærred. 56×76.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk

Malerier, skulpturer og grafik, 5. december 2019

Vur­dering

30.000 DKK

Hammerslag

35.000 DKK