1715/757
“Valhallah”. Barstol af massivt teak, sæde med indlagt messingskive samt fodstøtte og skruer af messing. Sign. JHQ og nummereret 01. Certifikat medfølger. Udført hos IHQ.
Let brugspatina, herunder mindre ridser og mærker. Ben vipper. Sæde med mindre tørringsrevne.
Moderne kunst og design, 11. april 2017
Vurdering
Hammerslag
28 bud