2425/​9050

Burberry

Kuffert af beige monogram coated kanvas med brune læderbesætninger, gyldne belsag, to korte hanke, udtrækkeligt håndtag, en udvendig lynlås lomme, et lynlås rum med tre indvendige lommer, stropper og mørkebrunt for. H. 51 x B. 37 x D. 21 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser og slitage på læderbesætninger. Slitage på hjørner og plastdetaljer. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

5.000–6.000 DKK

Hammerslag