2023/35
Konsol af forgyldt træ med plade af hvidbroget marmor. 19. årh.s midte. H. 81. B. 108. D. 59.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Afslag på bemaling. Kanthak i pladen.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud