905/820
Arne Haugen Sørensen (f. København 1932)
“Opstilling med dame”. Sign. Sørenen 81 samt sign. på bagsiden Arne Haugen Sørensen 1981. Akvarel på papir. Bladstørrelse 76×56.
Malerier, skulpturer og grafik, 8. december 2021
Vurdering
Hammerslag