12104/75
Aage Engelbert (f. 1940)
“Svaner Ved Svendborg”. Sign. Agge Engelbert 86. Olie på lærred. Rammemål 80×90.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag