12004/30
P. Hertz: Fire knive ned skafter af sølv. L. 20–24. Samlet vægt inkl. montering af stål ca. 303 g. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder overfladesridser samt trykmærker.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag