12004/​30

P. Hertz

P. Hertz: Fire knive ned skafter af sølv. L. 20–24. Samlet vægt inkl. montering af stål ca. 303 g. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder overfladesridser samt trykmærker.

Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag