2101/843
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Kompositioner. Sign. MA, HC og Mogens Andersen, EA. Litografier i farver. Bladstørrelse 76,5×56,5 og 80×59. Uindrammede. (2)
Moderne kunst og design, 5. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
35 bud