1946/​353

Kinesisk penselvasker af udskåret agat, kant prydet chilongs. 20. årh. H. 8. L. 18.

Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.900 DKK

(Autobud) 1.900 DKK
1.850 DKK
(Autobud) 1.700 DKK
1.650 DKK
1.500 DKK