2142/43
Ole Ring (f. Baldersbrønde 1902, d. Køge 1972)
Parti fra Kirkestræde i Køge en vinterdag. Sign. Ole Ring 1960. Olie på lærred. 23,5×31,5.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud