2417/116
Hattehylde af egetræ med ni knager af messing, disse prydet med krone. 20. årh. L. 212.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag