2445/844
Dansk møbeldesign
Kontorstol af mahogni, roterbart sæde betrukket med cognacfarvet læder. Udført og mærket hos Kvetny & Sønner.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Pletter på sædet.
Vurdering
Hammerslag
16 bud
34486 | ||
853301 (Autobud) | ||
34486 | ||
853301 (Autobud) | ||
34486 | ||
853301 (Autobud) | ||
34486 | ||
853301 (Autobud) | ||
34486 | ||
853301 (Autobud) | ||
34486 | ||
853301 (Autobud) | ||
34486 | ||
853301 | ||
34486 | ||
853301 |