Wura-Natasha Ogunji (f. St. Louis, Missouri, USA 1970)
"We hid our birds (close up, sky overhead), 2017. Sign. på bagsiden monogram på label. Tråd, tusch, grafit, farveblyant på papir. 61×61
Certifikat fra kunstneren, dateret november 2018, medfølger.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 3. marts 2020