2436/367
August Fischer (f. København 1854, d. sst. 1921)
En fisker ved Lago Maggiore. Sign. Aug. Fischer, 1900. Olie på lærred. 24×35.
Behov for let overfladerensning. Mindre retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag