2102/243
Et par kinesiske lamper af porcelæn, forgyldt dekoration på grøn fond. 20. årh. H. ekskl. montering 20 cm. (2)
Borede til el.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
34 bud