2116/61
Ubekendt kunster, 19. århundrede
En yngling. Usigneret. Olie på papir monteret på træ. 40×33,5.
Mindre reparationer langs kanter samt retoucheringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag