2432/867
Dansk møbeldesign
Kommode af palisander, front med seks skuffer. Udført og mærket hos Munch Møbler. 1960'erne. H. 111,5. B. 90. D. 44.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
502454 |