2417/1224
Et par ballerinasko af sort og beige læder prydet med sløje foran. Str. 40. (2)
Original æske medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser/mærker på læder. Mindre slitage på snuder. Er blevet forsålet.
Smykker og Fashion, 24. april 2024
Vurdering
Hammerslag
23 bud